TEEKAY

Złącza rurowe TEEKAY umożliwiają łączenie i doszczelnianie rur bez użycia kołnierzy, rowkowania, gwintowania lub spawania. Są efektem nowoczesnego podejścia do technologii łączenia rur, z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Zastosowanie złączy TEEKAY daje gwarancję zminimalizowania ciężaru instalacji, oszczędności czasu i kosztów inwestycyjnych. Połączenie wytrzymałości z elastycznością to podstawowa zaleta złączy TEEKAY. Mocne i solidne, są przystosowane do ciśnienia roboczego do 25 bar.

Wkrótce minie 40 lat od pierwszych wdrożeń dla dziesiątek tysięcy złączy – przeważnie wielkogabarytowych – w rurociągach na pustynnych terenach Bliskiego Wschodu. Rosnące zapotrzebowanie w wielu dziedzinach doprowadziło do powstania różnorodnych typów i modeli: złączy rozwieralnych, stopniowych, reduktorów, złączy kotwiczących rury, ognioodpornych, kwadratowych oraz łączników kołnierzowych. Od kilku już dekad złącza TEEKAY są znane na całym świecie i znajdują powszechne zastosowanie w instalacjach inżynierii lądowej, wodnej, petrochemicznej i gazowej, okrętowej, w budownictwie, motoryzacji i wielu innych branżach, w zakresie rur o średnicach od 21mm do 4200mm.

Złącza rurowe TEEKAY są produkowane w nowoczesnych zakładach Grupy Taylor Kerr Couplings Ltd., w Wielkiej Brytanii, zgodnie ze standardem BS EN ISO 9001:2008

AXILOCK-S AXILOCK

Axilock_FP

AXILOCK-FP
AXILOCK-FP ULTRA

Plastlock

PLASTLOCK

plastlock_adaptor

PLASTLOCK ADAPTOR

Axiflex

AXIFLEX

Repair_Coupling

REPAIR

Repair_Clamp

REPAIR CLAMP

Stepped_Coupling

STEPPED

Reducer

REDUKTOR

Flange_Adaptor

ŁĄCZNIK KOŁNIERZOWY

Dismantling_Joint

ŁĄCZNIK DEMONTAŻOWY

Square_Coupling

SQUARE