TEEKAY

Złącza rurowe TEEKAY umożliwiają łączenie i doszczelnianie rur bez użycia kołnierzy, rowkowania, gwintowania lub spawania. Są efektem nowoczesnego podejścia do technologii łączenia rur, z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Zastosowanie złączy TEEKAY daje gwarancję zminimalizowania ciężaru instalacji, oszczędności czasu i kosztów inwestycyjnych. Połączenie wytrzymałości z elastycznością to podstawowa zaleta złączy TEEKAY. Mocne i solidne, są przystosowane do ciśnienia roboczego do 25 bar.

Wkrótce minie 40 lat od pierwszych wdrożeń dla dziesiątek tysięcy złączy – przeważnie wielkogabarytowych – w rurociągach na pustynnych terenach Bliskiego Wschodu. Rosnące zapotrzebowanie w wielu dziedzinach doprowadziło do powstania różnorodnych typów i modeli: złączy rozwieralnych, stopniowych, reduktorów, złączy kotwiczących rury, ognioodpornych, kwadratowych oraz łączników kołnierzowych. Od kilku już dekad złącza TEEKAY są znane na całym świecie i znajdują powszechne zastosowanie w instalacjach inżynierii lądowej, wodnej, petrochemicznej i gazowej, okrętowej, w budownictwie, motoryzacji i wielu innych branżach, w zakresie rur o średnicach od 21mm do 4200mm.

Złącza rurowe TEEKAY są produkowane w nowoczesnych zakładach Grupy Taylor Kerr Couplings Ltd., w Wielkiej Brytanii, zgodnie ze standardem BS EN ISO 9001:2008

AXILOCK-S AXILOCK

AXILOCK-FP
AXILOCK-FP ULTRA

PLASTLOCK

PLASTLOCK ADAPTOR

AXIFLEX

REPAIR

REPAIR CLAMP

STEPPED

REDUKTOR

ŁĄCZNIK KOŁNIERZOWY

ŁĄCZNIK DEMONTAŻOWY

SQUARE